A koronavírus elleni „3. oltásokról”

oltás

Tisztelt Pácienseink! Mostanra egyértelműen látszik, hogy 6 (pl. Izrael) – 8 (CDC ajánlás) hónap elteltével a 2. oltás után bizonyos betegcsopotrokban (50-60 év felettiek, csökkent immunműködésű betegek) szükséges a booster oltás. A fiatalabbaknak, egészségeseknek sem kérdés, hogy szükség lesz további Covid-19 elleni védőoltásokra, de az kérdés, hogy kinek és mikor. A Lancetben megjelent friss tanulmány […]